Jednolůžkový pokoj

Útulný jednolůžkový pokoj nebo dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, balkónem a smart TV s více než 50 programy.

Dvoulůžkový pokoj

Krásný dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi s možností spojení nebo manželskou postelí. Vlastní terasa nebo balkon, koupelna a smart TV s více než 50 programy.

Dvoulůžkový pokoj + 1 přistýlka

Krásný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, s možností přistýlky. Vlastní terasa či balkón, koupelna a smart TV s více než 50 programy.

Dvoulůžkový pokoj + 2 přistýlky

Krásný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, s možností až dvou přistýlek. Vlastní terasa či balkón, koupelna a smart TV s více než 50 programy.

Studio se dvěmi lůžky + přistýlka

Krásné bezbariérové studio se dvěmi oddělenými postelemi s možností spojení a přistýlky. Kuchyňská linka, koupelna s WC a smart TV s více než 50 programy. Společné bezbariérové WC na chodbě.

Třílůžkový pokoj + 1 přistýlka

Krásný třílůžkový pokoj se třemi oddělenými postelemi s možností spojení a přistýlky. Koupelna s WC a smart TV s více než 50 programy.

Studio se třemi lůžky

Prostorné studio pro až 3 osoby s vlastní plně vybavenou kuchyní, vlastní koupelnou, jednou manželskou, jednou samostatnou postelí a Smart TV s více než 50 programy.

Studio se čtyřmi lůžky

Čtyřlůžkové studio obsahuje manželskou postel, 2 samostatné postele a kuchyňskou linku

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán až pro 6 osob (4+2) s vlastní, plně vybavenou kuchyňkou, oddělenými ložnicemi a velkou koupelnou s vanou. Smart TV s více než 50 programy, dvě ložnice a pohodlný gauč.

Zahradní bungalov

Zahradní domek rekonstruovaný na útulný apartmán umístěný na prostorné zahradě s venkovním bazénem. Apartmán je určený pro větší party nebo i rodinné dovolené. V chladnějším počasí si můžete přitopit v krbových kamnech a v létě naopak využít venkovní posezení. V sezónu k dispozici koupací sud. Kromě standardně vybaveného kuchyňského koutu najdete v apartmánu i pračku. V případě zájmu můžeme rozšířit zobrazit více kapacitu až na 8 postelí.

Rodinný apartmán loft

Rodinný apartmán až pro 7 osob (5+2) s vlastní, plně vybavenou kuchyňkou, oddělenými ložnicemi a velkou koupelnou. Smart TV s více než 50 programy, dvě ložnice a pohodlný gauč.

Apartmán

Rodinný apartmán až pro 5 osob s vlastní, plně vybavenou kuchyňkou, oddělenými ložnicemi a velkou koupelnou. Smart TV s více než 50 programy, dvě ložnice.

Jednolůžkový pokoj s přistýlkou

Útulný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou, balkónem a smart TV s více než 50 programy.